Trött på att se hur Stormtroopersarna klantar sig i TV-rutan? Ta saken i egna händer och införskaffa denna supersnygga Stormtrooperdräkt! Dräkten har läckra, gjutna detaljer som tillsammans blir till en ordentlig rustning. Givetvis medföljer en stilig mask!
Stormtrooper Dam Maskeraddräkt inkluderar en jumpsuit, en tvådelad mask samt ett bälte. Jumpsuiten är av en följsam modell med polokrage, långa ärmar och långa ben. Den är svart med vita, gjutna plastdetaljer som bildar en snygg Stormtrooperrustning. Masken består av två delar som tillsammans bildar framsidan av en Stormtrooperhjälm. Den är vit med svarta, grå och silvriga detaljer. Bältet matchar den vita rustningen och det har snygga, gjutna detaljer. Skorna på bilden ingår ej.
Jag tycker att den är superfräck men jag önskar att det hade medföljt skor också. Och så tycker jag att den var ganska dyr. Några hundralappar billigare hade jag önskat! Men jag är jättenöjd med den annars! :)
8 år sedan
6
2
Olivia
Satt riktigt bra och förgyllde kvällen!
6 år sedan
1
1
Fanny
Hjälmen var lite liten annars är den perfekt, och dräkten är jättebekväm!
8 år sedan
1
2
Sara
Den var häftig.
Provade den hemma och den satt så bra.
Ska ha den på en Halloween fest hos en kompis.
8 år sedan
1
1
Joacim
Riktigt bra produkt med tanke på priset, passade ändamålet perfekt och alla vara supernöjda!
6 år sedan
0
0
Ida
-
visa på orginalspråk 🇳🇴
Helt svart på baksidan, och hade några få skönhetsfel, men annars otroligt nöjd!
6 år sedan
3
0
Erika
-
visa på orginalspråk 🇫🇮
Stormtrupparedräkten var imponerande och jag och min vän var nöjda med dräkten. Dräkten var ganska lång och för mig själv (160cm) var den för lång, vilket dock inte störde användningen.
5 år sedan
0
0
maria
5 år sedan
Maja
5 år sedan
Krogrundan i Trollhättan AB
7 år sedan
Anna
8 år sedan
Pirjo
8 år sedan
Riikka
- från Finland 🇫🇮
6 år sedan
1-3 arbetsdagar
1-3 arbetsdagar
1-3 arbetsdagar
Observera att detta är uppskattade leveranstider och räknas från när ordern lämnat vårt lager. Mer information om fraktsätt och leveranstider hittar du i kassan när du lägger din beställning.